Belfer – monodram Wojciecha Pszoniaka – SPEKTAKL ODWOŁANY

Drodzy Widzowie,

Z przykrością informujemy, że w związku z zarządzeniem władz państwowych o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury w celu zatrzymania szerzenia się koronawirusa SARS-CoV-2, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowany na dzień 22 kwietnia 2020 r. godz. 19.00 spektakl „Belfer”.

Zakupione bilety można zwracać w punktach zakupu.

Uwaga!!! Ostateczny termin zwrotu biletów przypada na dzień 30 listopada 2020 r.

Szczegółowych informacji na temat zwrotów można uzyskać telefonicznie pod nr 607 139 700.

Belfer-2020

Belfer – doskonała sztuka belgijskiego dramaturga w mistrzowskim wykonaniu Wojciecha Pszoniaka – jednego z najbardziej niezwykłych talentów aktorskich.

Sztuka Belfer autorstwa Jeana Pierre’a Dopagne’a to historia nauczyciela wykładającego literaturę w szkole dla tzw. trudnej młodzieży. Praca wykonywana do tej pory w poczuciu misji, zmienia się stopniowo w pełną nerwów grę, gdy codziennie przychodzi mu stawiać czoło uczniom mającym za nic wszelkie ideały. Jego poetycka natura musi zmierzyć się z zachowaniem młodzieży ogołoconej z jakiegokolwiek autorytetu…

Wyreżyserowana przez Michała Kwiecińskiego sztuka pokazywana już była w kilkudziesięciu krajach na świecie, prowokuje do dyskusji i stawia wiele pytań dotyczących relacji nauczyciel-uczeń. Premierowe przedstawienie odbyło się w jesienią 2004 roku. W rolę tytułowego belfra wcielił się jeden z najwybitniejszych polskich aktorów – Wojciech Pszoniak.

„Fundamentalnie człowiek uczy się w dwóch miejscach: w domu i szkole. Mój monodram mówi o tym, jak kształtują się relacje między mentorem a uczniem oraz o degradacji naszej kultury i cywilizacji europejskiej” – mówił Pszoniak w wywiadzie dla Polskiego Radia.

Bilety w cenie: 90 i 110 zł

U organizatora – Promoton ul. Piotrkowska 173, Wejście nr 2, I p. pn-pt 9-17 tel. (42) 231 39 15, zamówienia grupowe tel. 607 139 700

Kasa Teatru Jaracza ul. Jaracza 27, czynna codziennie w godz. 12-19, tel. (42) 662 33 33/35

oraz na www.teatr-jaracza.lodz.pl www.bilety24.pl www.ebilet.pl www.kupbilecik.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress