HIGH SCHOOL MUSICAL ON STAGE! Łódź

10 marca 2010 r., godz. 11.00 i 18.00

Hala ATLAS ARENA w Łodzi

High School Musical on Stage! 

ŚWIATOWY HIT NA SCENIE!!!
„Wbija w fotel i zwala z nóg” – Gazeta Wyborcza
„Szaleństwo, energia i żywioł” – Gazeta Wyborcza

Największy telewizyjny przebój wszech czasów nareszcie na polskiej scenie!

High School Musical przebojem zdobył najpierw widownię małego ekranu, a później szczyty amerykańskich i światowych list przebojów. Od kilku lat triumfy w Ameryce i w Europie święci również teatralna wersja musicalu. I właśnie na polską premierę tej ostatniej zaprasza wszystkich fanów HSM Gliwicki Teatr Muzyczny. Grają w niej młodzi artyści wyłonieni w ogólnopolskim castingu, przeprowadzonym przy ogromnym zainteresowaniu mediów.

„Spektakl opowiada o miłości, (…), która nie boi się przeciwstawić całemu światu, (…) zwraca uwagę na więzi między przyjaciółmi i (…) uczy, że zawsze należy słuchać podszeptów serca.”(Joanna Garbarczyk – „Dziennik Teatralny”). Nie tylko młodzież, ale i „(…) dorosła publiczność daje się porwać niesamowitej sile tego musicalu i entuzjazmowi młodych wykonawców.” (Anna Wróblowska – „Gazeta Wyborcza”). „Młodzi pokazali profesjonalny musical, który ani przez chwilę nie nudzi.” (Małgorzata Lichecka – „Nowiny Gliwickie”). „Świetnie tańczą, ujawniają zaskakujące zdolności aktorskie, (…) dobrze śpiewają. Ale przede wszystkim emanują wielką, naturalną pozytywną energią”, która przenosi się na publiczność. (Piotr Sarzyński – „Polityka”).

W liceum East High pojawia się nowa uczennica – Gabriella Montez. Trafia tam na znajomego – kapitana drużyny koszykówki Troya Boltona, którego spotkała przypadkiem podczas niedawnego wyjazdu na ferie. Czy między liderem Basketów a nadzieją licealnych Mózgowców coś zaiskrzy? Czy zdecydują się – ku przerażeniu Sharpay i Ryana, gwiazd szkolnych Performów – na udział w castingu do musicalu skomponowanego przez nieporadną Kelsi?

Przekonajcie się sami!
Serdecznie zapraszamy do Hali ATLAS ARENA w Łodzi!

 

 

Bilety w cenie: 20, 30 i 40 zł (1 zł – opiekun grupy) już w sprzedaży!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress