High School Musical on Stage! – Światowy hit!

12 października 2010 r., godz. 19.00

Sala Kongresowa

Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie


ŚWIATOWY HIT NA SCENIE!!!
„Wbija w fotel i zwala z nóg” – Gazeta Wyborcza
„Szaleństwo, energia i żywioł” – Gazeta Wyborcza

 

Największy telewizyjny przebój wszech czasów nareszcie na polskiej scenie!

High School Musical przebojem zdobył najpierw widownię małego ekranu, a później szczyty amerykańskich i światowych list przebojów. Od kilku lat triumfy w Ameryce i w Europie święci również teatralna wersja musicalu. I właśnie na polską premierę tej ostatniej zaprasza wszystkich fanów HSM Gliwicki Teatr Muzyczny. Grają w niej młodzi artyści wyłonieni w ogólnopolskim castingu, przeprowadzonym przy ogromnym zainteresowaniu mediów.

„Spektakl opowiada o miłości, (…), która nie boi się przeciwstawić całemu światu, (…) zwraca uwagę na więzi między przyjaciółmi i (…) uczy, że zawsze należy słuchać podszeptów serca.”(Joanna Garbarczyk – „Dziennik Teatralny”). Nie tylko młodzież, ale i „(…) dorosła publiczność daje się porwać niesamowitej sile tego musicalu i entuzjazmowi młodych wykonawców.” (Anna Wróblowska – „Gazeta Wyborcza”). „Młodzi pokazali profesjonalny musical, który ani przez chwilę nie nudzi.” (Małgorzata Lichecka – „Nowiny Gliwickie”). „Świetnie tańczą, ujawniają zaskakujące zdolności aktorskie, (…) dobrze śpiewają. Ale przede wszystkim emanują wielką, naturalną pozytywną energią”, która przenosi się na publiczność. (Piotr Sarzyński – „Polityka”).

W liceum East High pojawia się nowa uczennica – Gabriella Montez. Trafia tam na znajomego – kapitana drużyny koszykówki Troya Boltona, którego spotkała przypadkiem podczas niedawnego wyjazdu na ferie. Czy między liderem Basketów a nadzieją licealnych Mózgowców coś zaiskrzy? Czy zdecydują się – ku przerażeniu Sharpay i Ryana, gwiazd szkolnych Performów – na udział w castingu do musicalu skomponowanego przez nieporadną Kelsi?

Przekonajcie się sami!
Serdecznie zapraszamy do Sali Kongresowej!

 

 

 

Bilety w cenie: 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90zł i VIP – 100 złJuż w sprzedaży!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress