Klimakterium… i już – Teatr Wielki

28 listopada 2010 – godzina 18:00

w Teatrze Wielkim w Łodzi

Bilety już do nabycia w naszym biurze – Łódź, ul. Piotrkowska 173. Zamówienia można również składać telefonicznie pod numerem telefonu (42) 637 60 25 lub (42) 231 39 15.

Klimakterium… i już to coś pomiędzy kabaretem, musicalem i farsą. Bohaterkami są cztery kobiety, przyjaciółki o różnych temperamentach, różnych charakterach, zmagające się z różnymi problemami życiowymi, ale wszystkie łączy jedno menopauza. Temat tabu, często wstydliwy, starannie unikany przez większość kobiet skrycie zadających pytanie: jak mam sobie z tym radzić?! Odpowiedź jest prosta. Trzeba nabrać odrobinę dystansu i podejść do tematu klimakterium dużą dozą humoru, bo śmiech jest najlepszym antidotum na wszelkie dolegliwości, o czym przekonują znane i lubiane kobiety w wieku menopauzalnym Iga Cembrzyńska, Elżbieta Jarosik, Elżbieta Jodłowska, Izabella Olejnik, Krystyna Sienkiewicz i Grażyna Zielińska.

Oprócz aktorskich osobowości, niewątpliwą siłą spektaklu są również znane niegdyś przeboje, w nowych aranżacjach, z nowymi tekstami, napisanymi specjalnie do tego spektaklu przez Elżbietę Jodłowską i zaproszonych do współpracy znanych autorów.

Fragment spektaklu

Bilety w cenie: 60, 80 i 100 zł – już w sprzedaży

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress