Klimakterium 2, czyli menopauzy szał

2 grudnia 2024 (poniedziałek) godz. 18.30 w Teatrze Muzycznym w Łodzi

TM-Klima-2-2019

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z kolejnym hitem! „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Klimakterium2-22

Obsada (występują zamiennie):

Pamela:
Elżbieta Jodłowska
Malina:
Ewa Cichocka/Joanna Jeżewska
Zocha:
Elżbieta Okupska/Grażyna Zielińska/Ludmiła Warzecha/Katarzyna Kozak
Angela:
Renata Zarębska/Dorota Wierzbicka Matarrelli

Bilety w cenie: 60, 80, 100 i 120 zł, do nabycia:

ONLINE:
(kliknij na logo, aby przejść dalej)
kupbilecik_logotyp2 ebilet_logotyp biletyna_logotyp2
STACJONARNIE:
PROMOTON ul. Piotrkowska 173, Wejście nr 2, parter pn-pt 10-16,
tel. 607 139 700 lub (42) 637 60 25

,

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress