Klimakterium… i już

20 lutego 2023 (poniedziałek) godz. 18.30 w Teatrze Muzycznym w Łodzi

Klimakterium... i już

Największy humorystyczny hit, przyciągający rzesze widzów w każdym wieku znany już na wielu scenach w kraju i za granicą.
Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!
Spektakl łączy elementy kabaretu, musicalu i farsy, w którym cztery przyjaciółki świetnie się bawią. W sposób niezwykle dowcipny rozprawiają na tematy powszechnie uważane za wstydliwe, trudnie i prawie tabu. Udowadniają, że najlepszym lekarstwem jest po prostu poczucie humoru.
Ich perypetie wzruszają publiczność do łez, a jednoczenie bawią, bo są przesycone dowcipem w najlepszym wydaniu. Niewątpliwą siłą spektaklu są znane osobowości aktorskie oraz przeboje takie jak: „Kuba, wyspa jak wulkan gorąca”, „Kolorowe jarmarki”, „Być kobietą”

Obsada (występują zamiennie):

Elżbieta Jodłowska/Małgorzata Duda/Elżbieta Okupska
Elżbieta Jarosik/Ewa Śnieżanka/Jolanta Chełmicka
Ewa Złotowska/Małgorzata Gadecka/Ewa Cichocka/Małgorzata Duda/Joanna Jeżewska
Grażyna Zielińska/Ludmiła Warzecha/Małgorzat Gadecka
Bilety w cenie: 60, 80, 100 i 120 zł

STACJONARNIE (w biurze Organizatora): PROMOTON ul. Piotrkowska 173, Wejście nr 2 parter, pn-pt 10-16, tel. 607 139 700, (42) 637 60 25,

ONLINE: (kliknij na logo, aby przejść dalej)
kupbilecik_logotyp2 ebilet_logotyp
INNE TERMINY:

14 maja (nd.) godz. 18.30

BILETY ONLINE:
(kliknij na logo, aby przejść dalej)
kupbilecik_logotyp2 ebilet_logotyp

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress