Michał Bajor „No, a ja?”

30 marca 2025 (niedziela) godz. 18.00 w Teatrze Muzycznym w Łodzi

MICHAŁ BAJOR- NO, A JA -okładka

Zapraszamy na koncert pełen wspomnień i autorskich nowości. Koncert promującą najnowszą płytę Michał Bajor – „No, a ja?”. To muzyczno-literacka podróż pełna niespodzianek, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania.

Artysta, który świętował pięćdziesięciolecie pracy artystycznej, w pewnym sensie debiutuje, oddając swoim słuchaczom w pełni autorskie utwory. Początkowo pomysłem na płytę było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała.

W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus. Ponadto na krążku dwa wspaniałe duety z Ireną Santor i Kayah, grono wspaniałych muzyków w tym Grupa MoCarta i jak zwykle ogromna dawka emocji.

Bilety w cenie: 90, 110, 130 i 150 zł, do nabycia:

ONLINE:
(kliknij na logo, aby przejść dalej)
kupbilecik_logotyp2 ebilet_logotyp biletyna_logotyp2
STACJONARNIE:
PROMOTON ul. Piotrkowska 173, Wejście nr 2, parter pn-pt 10-16,
tel. 607 139 700 lub (42) 637 60 25

UWAGA!!! W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci – poniżej 6 roku życia.

,

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress